Yorumlarinizi bekliyoruz

http://www.imdb.com/title/tt0790686/

Yapım:2008 ~ ABD, Romanya
Tür:Aksiyon, Gerilim, Gizem, Korku
Yönetmen:Alexandre Aja
Senaryo:Alexandre Aja, Grégory Levasseur
Yapımcı:Alexandre Aja, Grégory Levasseur, Alexandra Milchan, Vlad Paunescu, Marc Sternberg
Görüntü Yönetmeni:Maxime Alexandre
Müzik:Javier Navarrete
Süre:1 saat 50 dk
Gösterim Tarihi:22 Ağustos 2008 (Türkiye)
Oyuncular:Amy Smart, Kiefer Sutherland, Paula Patton, Jason Flemyng, Cameron Boyce, Ioana Abur, Jaymes Butler, Erica Gluck, John Shrapnel, Julian Glover, Aida Doina, Bart Sidles, Darren Kent, Ezra Buzzington, Josh Cole, Mary Beth Peil, Tim Ahern

Eski polis Ben Carson, bir süpermarkette gece bekçiliği yapmaya başlar. Bir zamanlar yangın geçirmiş mağazada devriye gezen Ben, duvarlardaki aynalarda bir gariplik sezer. Aynalar üzerinde korkunç görüntüler oluşmaktadır. Aniden ortalıktan kaybolan bir görevlinin izlerini sürmeye başlayan Carson, şeytani bir gücün ailesini tehdit etmek üzere aynaları bir yol olarak kullandığını fark eder.

http://www.imdb.com/title/tt1576699/

Yapım:2010 ~ ABD
Tür:Gerilim, Korku
Yönetmen:Víctor García
Senaryo:Sung-ho Kim, Matt Venne
Yapımcı:Nick Thurlow, Betsy Danbury, Todd Williams ., John Portnoy
Görüntü Yönetmeni:Lorenzo Senatore
Müzik:Frederik Wiedmann
Süre:1 saat 31 dk
Gösterim Tarihi:19 Ekim 2010 (ABD)
Oyuncular:Emmanuelle Vaugier, Nick Stahl, Christy Carlson Romano, Stephanie Honore, Jennifer Sipes, Amber Gaiennie, Ann Mckenzie, Christine Standfill, Grant Case, Jason Johnson, Jon Michael Davis, Lance E. Nichols, Lawrence Turner, Lynette Zumo, Melody Noel, Monica Acosta, Thomas C. Daniel, Wayne Pére, William Katt

Max Matheson (Nick Stahl) büyük bir alışveriş mağazasında gece vardiyesinde güvenlik elemanı olarak işe başlar.Mağazadaki aynalarda genç bir kadının yansımasını sık sık gören Max başlarda bu garip olayların kullandığı depresyon ilaçların yan etkisi olduğundan şüphelensede,mağazadaki çalışanların arka arkaya gelen ölümleri,Max’in aynalardaki bu korkunç sırrı ortaya çıkarması ve bu şeytani ruhları durdurması gerktiğini anlayacaktır.
Alexander Aja’nın yönettiği ilk aynalar filmindeki verdiği etki ve Keifer Sutherland’ın etkileyici oyunculuk performansı yönünden , izleyiciye vermiş olduğu olumlu düşünceler sebebi ile bu filmin ikincisi çekilmeye karar verilmiş,bu kez yönetmen koltuğuna genç yönetmen Victor Garcia oturmuştur,oyuncu kadrosunda Nick Stahl,Emmanuelle Vaugier, William Katt, Stephanie Honore,Christy Charlson Romano ve Lawrence Turner gibi başarılı oyuncuları barındırıyor.

Aynalar – Mirrors | 1-2 | 2008-2010 | Boxset | bluray | Türkçe Dublaj

Aynalar – Mirrors | 1-2 | 2008-2010 | Boxset | bluray | Türkçe Dublaj

Kategori Genel

Resimler 3